O nás

Jsme moderní nehtové studio v centru Prahy. Postaráme se o Vaše pohodlí a spokojenost.

Každá žena si zaslouží krásné a upravené nehty. V našem salonu klademe důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenost všech klientu. Dbáme o Vaše zdraví, a proto používáme pouze kvalitní materiály a praxí ověřené gely, které Vám nezničí nehty ani pokožku. Pracujeme s materiály firmy O.P.I., ORLY, CND, ALESSANDRO, ENIINAILS a EXPANAILS. Pravidelně se vzděláváme v oblasti nehtové kosmetiky a navštěvujeme výstavy zaměřené na novinky nehtového designu.

Gelové nehty

Na přírodní nebo prodloužené nehty se nanáší vrstvy gelu, které se vzájemné propojí a vytvrdí v UV lampě. Gelové nehty mohou být krátké i delší a mají velmi přirozený vzhled. Tato metoda ušetří zákaznici mnoho času v její péči o ruce. 

Modelace nehtů trvá přibližně 60 minut.

Shellac CND - Striplac ALESSANDRO

Tato technika je lakovaní barevného gellaku na nehty v mnoha barevných odstínech. Lakuje se několik vrstev na nehty a stejné jako klasicky gel se gellak vytvrzuje v UV lampě. Shellac i Striplac se odstraňuje vždy až na nehet, a to acetonovým zábalem nebo zbroušením. Trvanlivost této metody závisí na kvalitě přírodních nehtů, přibližně 10 - 14 dní. Metoda všech gellaku je kompromis mezi gelem a lakem.

Mezi naše služby patří: Manikúra, gelové nehty, P-shine, Striplac a Shellac, barevné gellaky, zdobeni glitry a kamínky

Po návštěvě našeho studia Vám budou závidět nejen Vaše kamarádky či kolegyně v práci, ale i pánové. Komplexní péče o Vaše ruce je pro nás samozřejmostí. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.

Naše pracovní doba: 

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Veškeré služby umíme provádět i v pohodlí Vašeho domova. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.